platne typy bukmacherskie

Psychologia gracza – Wstęp
Odbieranie porażek
Cel
Organizacja
Zasady

Zasady prowadzące do sukcesu

Aby wykorzystać potencjał typerski serwisów z płatnymi typami, darmowymi typami czy for bukmacherskich należy umieć zarządzać budżetem. Niewłaściwe dobieranie stawek to najczęstszy powód porażki mało doswiadczonych graczy oraz tych, którzy traktują zakłady sportowe jak hazard upatrując w nich szybkiej i wysokiej wygranej. Jednak gra u bukmachera to inwestycja i sukcesywne powiększanie swojego bankrolu dzięki wykorzystaniu przewagi doświadczenia oraz wiedzy analityków nad oddsmakerami bukmacherów. Ta inwestycja nie trwa tydzień czy miesiąc, lecz ciągnie się latami, bo nie sztuka jest chwalić się zyskiem miesięcznym, lecz arcydziełem jest pochwalić się zyskiem po kilku latach gry.

Budowanie bankrolu to złożony proces, który wymaga nie małego doświadczenia. Zwykły gracz praktycznie nie jest w stanie tego dokonać, dlatego ważne jest wspomagać się wiedzą oraz doświadczeniem profesjonalnych analityków, którzy siedzą w branży od wiele lat i wykształtowali swoje sposoby gry masą prób i błędów.
Wtedy zyskujemy pewną przewagę wiedzy nad bukmacherem i większa kontrolę nad naszą inwestycja.

Odnoszenie zysków z gry u bukmachera nie jest wcale takie trudne jak się to mówi. Wystarczy korzystać z odpowiednich serwisów, które dzielą się z nami swoim długoletnim doświadczeniem, podczas którego zdobywania przegrali nie małe pieniądze i traktują je, jako zapłatę za lekcje, jakie dostali i teraz to oni są górą regularnie odnosząc zyski. Kluczem do sukcesu nie jest wiedza, bo ją jak wspominaliśmy można uzyskać za pośrednictwem wielu profesjonalnych serwisów a jest na rynku kilka, które radzą sobie świetnie i sam z nich korzystam. Kluczem jest umiejętność zarządzania swoim budżetem a ta cecha składa się z dyscypliny, cierpliwości i (…poczytasz o tym dokładnie na naszej stronie http://typdnia.pl w dziale „Psychologia gracza”. Dość dokładnie tam rozwinęliśmy ten temat.)

Jak najlepiej przygotować się do zainwestowania środków w zakłady bukmacherskie?

Zakładamy, że kapitał startowy do gry już mamy przygotowany, więc co dalej…

Moje rady:

    • 1.

Powinniśmy zastanowić się nad współpraca z jakimś profesjonalnym serwisem, który utrzymuje się na rynku kilka lat, bo wtedy jesteśmy pewni ich doświadczenia. Odradzamy grę własnymi typami, ponieważ będą ponosić nas emocje i nic dobrego z tego nie wyjdzie na dłuższy okres. Lepiej zaufać ludziom profesjonalnie się tym zajmującym.

    • 2.

Przez pewien okres wstrzymujemy się z grą. Ten czas poświęcamy na obserwowanie kilku serwisów i wybraniu tego, który prezentuję sposób gry taki, jaki Ci odpowiada (ilośc typów, średni zysk, czas podawania typów, yield, szybki kontakt, powiadomienia sms itp.). Mało doświadczonym graczom nie polecam grę kilku serwisów, bo w większości przypadków okazuje się to zgubne. Najlepiej grać jeden pewny serwis konsekwentnie przez długi okres czasu.

  • 3.

Dokładnie należy przeanalizować sposób gry serwisu, który sobie upatrzyliśmy. Większośćć podaje kursy, które po rozesłaniu klientowi nie są już możliwe do uzyskania. Przykładowo serwis ma yield 10% i każdy tym gramy o 10-15% mniejszy kurs to my będziemy w takim przypadku z zyskiem na 0 lub mały minus a serwis będzie chwalił się yielad 10%.

  • 4.

Obowiązkowo należy posiadać konto bankowe w banku, który działa online przez 24h na dobre. Przykład to mbank, dzięki któremu można zdeponować środki ze swojego konta o każdej porze dnia i nocy poprzez przelewy24. Powinniśmy również posiadać portfel internetowy w moneybookers, dzięki któremu nawet w godzinę można wypłacić środki od jednego bukmachera i wpłacić do innego po to, aby uzyskać większy kurs.
Nie przelewamy swojego kapitału do bukmachera! Ma on być gotowy na koncie bankowym lub moneybookers. Otrzymujemy typ, sprawdzamy gdzie otrzymamy najwyższy kurs i deponujemy u tego bukmachera tyle pieniędzy za ile mamy zamiar zagrać ten typ. Taka gra to jeden ze sposobów, dzięki któremu mamy przewagę nad bukmacherem i jego marża. Nasze zyski będą w ten sposób najwyższe. Gra u jednego bukmachera nie jest profesjonalnym podejściem do inwestycji i nie nadaję się do gry z płatnym serwisem.

Kolejne rady już niebawem…

Dodaj komentarz