platne typy bukmacherskie
pilka

Typy bukmacherskie na najbliższe dni.

Autor: Data: 11 stycznia 2014, Kategoria: Typy bukmacherskie


Na najbliższe trzy dni wybrałem moim zdaniem najlepsze typy bukmacherskie na dany dzień. Do dwóch napisałem kilka zdań komentarza. Polecam się zainteresować i zgłębić temat.

11.01.2014 16:00
Fulham – Sunderland(+0.5) 2 1.8
Typ bez komentarza.

12.01.2014 15:00
Brüssel – St. Truiden 2 2.5
Po prawie miesięcznej przerwie do gry powraca Belgacom League. Bardzo ciekawie w tej kolejce do zagrania zapowiada się porażka Brüssel, klubu pogrążającego się problemami finansowymi. Przez kłopoty w kasie atmosfera w zespole jest bardzo niekorzystna przed niedzielnym spotkaniem. Rywalem jest nie byle kto bo St. Truiden, główny kandydat do awansu z pierwszego miejsca!

13.01.2014 – 19:00
Sampdoria – Udinese 1 2.50
Poniedziałkowe spotkanie w Seria A. Gram na Sapdoria, ponieważ mimo przegranych zachwycili mnie swoją grą w ostatnich dwóch spotkaniach z Napoli i Romą. Ich gra była jeszcze lepsza niż w wcześniejszych wygranych 3 meczach z Chewo, Catania i Veroną. Forma idzie systematycznie w górę pod okiem nowego trenera, który tchnął w zespół nowe życie. W niedzielę podejmować będą Udinese, zespół który obecnie jest słaby i spodziewam się zdecydowanej przewagi gospodarzy, którzy w moim odczuciu spokojnie wygrają to spotkanie szczególnie, że forma i potencjał kadrowy zdecydowanie po stronie Sampdorii.

Jedna odpowiedź do “Typy bukmacherskie na najbliższe dni.”

  1. typdnia pisze:

    1:4 dla Sunderland Wygrana zakładu, St. Truiden przegrywa 1:0 Przegrana zakładu, Sampdoria wygrywa 3:0 Wygrana zakładu.

Dodaj komentarz