platne typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie z naszego algorytmu.

Autor: Data: 15 lutego 2015, Kategoria: Informacje,Podsumowania


Ostatnie 35 typy bukmacherskie zagrane w ciągu poprzednich 30 dni trwania projektu w którym na stronie typdnia.pl pojawiają się prognozy sportowe zwane ‘typ dnia’ wybrane przez nasz algorytm na podstawie typów analityków sportowych biorących udział w projekcie odniosły zamierzony efekt. Osiągnęliśmy zysk w wysokości 712,3 jednostek przy yield +21.6% . Jest to świetny rezultat. Strategia i założenia algorytmu sprawdziły się w pierwszym okresie naszej gry. Podczas tego miesiąca otrzymaliśmy wiele zgłoszeń o błędach oraz propozycjach poprawek w funkcjonowaniu serwisu. Dokonaliśmy tych zmian by wygodniej naszym użytkownikom było korzystać z naszego serwisu.

W przeciągu tego pierwszego okresu rozwinęliśmy również bardziej nasze oprogramowanie i algorytm. Wyeliminowaliśmy kilka błędów które ujawniły się podczas korzystania z programu przez analityków. Usprawni to ich pracę i wymianę informacji w systemie pomiędzy administratorem, moderatorem, programistą i analitykami.

Okres 30 dni które jest za nami pokazał w praktyce styl naszej gry który został wypracowany przez wiele lat prób, błędów i analiz strategii gry. W rezultacie jak widać nasza strategia nie jest czymś niezwykłym. W rezultacie sprowadza się do gry jednej najbardziej prawdopodobnej i opłacalnej prognozy. Słowo opłacalnej jest tutaj tak samo ważne jak prawdopodobnej. Każda taka prognoza danego dnia grana jest za płaską stawkę 100j. Algorytm zajmuje się wybraniem najbardziej opłacalnego typu bukmacherskiego, wybraniem go od analityka który w danym momencie jest najlepiej dysponowany lub na przełamanie itd. Na sukces naszej strategii składa się w dużej mierze konsekwencja i solidna, opanowana gra każdego dnia. Emocje nie mają tutaj żadnego znaczenia bo zawierzamy temu co wypluje program. Żadne spekulacje i namowy typera nie mają tu miejsca. Naszym zadaniem jest tylko twarda gra tego co przejdzie przez algorytm typ dnia na podstawie prognoz wprowadzonych przez analityków.

Wyniki naszego oprogramowania udostępniamy bezpłatnie na naszej stronie więc zachęcamy do ich obserwowania. Traktujemy to jako projekt badawczy i rozwojowy. Zachęcamy również do podsyłania na maila swoich propozycji dotyczących funkcjonowania serwisu.

 

Bilans 14.01.2015-14.02.2015: +712.3j
Typy przegrane: 15
Typy wygrane: 18
Zwroty: 2
Yield: 21.58%

Dodaj komentarz