platne typy bukmacherskie
typdnia_eredivisie1

Typy bukmacherskie na weekend.

Autor: Data: 18 stycznia 2014, Kategoria: Typy bukmacherskie


Na sobotę i niedzielę wybrałem dwa typy bukmacherskie do których jestem przekonany.

Vitese Arnhem w Eredivisie to najbardziej aktywny klub w okienku transferowym i ciekawy klub do kolejnych typów bukmacherskich aby grać go konsekwentnie. Jego planem jest wywalczenie mistrzostwa ligi. W przerwie pozyskali Rochdi Achenteh, który przeszedł ze Zwolle, Labyadzie wypożyczony z Sporting Lizbona, Bertranda Traore z Chelsea i Urosa Djurdjevicia z Rad Belgrad.
W dzisiejszym spotkaniu Djurdjevic i Traore nie wystąpią z powodu niedokończonych formalności jednak największa pozyskana z gwiazd wystąpi a mowa o zawodniku Sportingu.
Vitese w tej rundzie będzie niezwykle silne. Mają ogromne szanse na zdominowanie ligi.

Zwolle po wspaniałym początku dopadł kryzys jak to bywa z klubami o małym budżecie. Nie można wąską kadrą grać przez całą rundę na dobrym poziomie. Pisałem o nich już kilka razy na moim blogu. W okienku transferowym dodatkowo stracili bardzo dobrego gracza, co nie wróży im nic dobrego. Celem jest środek tabeli.

Vitesse podchodzi do spotkania na maxa zmotywowane, bo musi wygrywać takie spotkania w drodze po mistrzostwo. Początek rundy może okazać się kluczowy. Zwolle w obecnej chwili to średniak dużo słabszy od nich. Goście muszą i powinni wygrać to spotkanie, bo te pkt są im potrzebne oraz są zdecydowanym faworytem. Do tego typu jest bardzo przekonany.

Typ dnia na 18.01.2014 19:45
Zwolle – Vitesse 2 1.97

Na dzisiaj atrakcyjnie wygląda jeszcze Newcastle Utd (0) po kursie 1.8
jednak zrezygnowałem z zagrania tego typu. Postanowiłem pozostać przy Vitesse i Interze, typach, których jestem przekonany.

Analiza do jutrzejszego typu może pojawić się jutro w porze obiadowej.

Jedna odpowiedź do “Typy bukmacherskie na weekend.”

  1. Doktore pisze:

    Popieram w pełni typ! Czekam na to czemu Inter. Ja się boję grać przeciwko Genoa.

Dodaj komentarz