platne typy bukmacherskie
hiszpania

Typ dnia Granada – Ath. Bilbao 30.09.2013

Autor: Data: 30 września 2013, Kategoria: Typy bukmacherskie


Poniedziałek zawsze kojarzy się pewnie i nie tylko mi z niespodziankami dlatego dzisiaj ominę typowania zwycięzcy któregokolwiek spotkania a pójdę w inna stronę.

Dzisiaj popularnym typem jest gra na Bilbao, kursy też lecą w tę stronę jednak ja uważam, że większe szanse są po stronie Granady która pokazała się z dobrej strony na własnym terenie mimo trzech porażek po 1:0. Postanowiłem ominąć wytypowanie zwycięzcy w tym spotkaniu a skupić się na ilości bramek.
Oba zespoły zapowiadają bardzo ofensywne ustawienie co mnie nie dziwi bo oba uważają o sobie, że są faworytami tego spotkania a wiec zapowiada się otwarty mecz.
Granada w tym sezonie na 3 grane spotkania u siebie nie strzeliła żadnej bramki co jest sporą sensacją. Czas się zatem przełamać. Liczę tutaj bardzo na pozytywną złość gospodarzy, która da dodatkowe siły i będzie 13 zawodnikiem po kibicach.
Ofensywa Bilbao jest bardzo sprytna i skuteczna dlatego tutaj również spodziewam się gola. Remis 1:1 nikogo nie zadowoli dlatego ataki z obu stron będą nie ustawać, w przypadku 0:2 dla gości Granada się nie podda, będzie chciała strzelić pierwszą bramkę – dzisiaj ewidentnie w tym spotkaniu pachnie overem 2.5

 

Data: 30.09.2013 22:00
Spotkanie: Granada – Ath. Bilbao
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.06

3 odpowiedzi na “Typ dnia Granada – Ath. Bilbao 30.09.2013”

  1. Kris pisze:

    dobry nos co do faworyta granada ;] fajnie że pisałeś bo odpuściłem granie na gości

  2. typdnia pisze:

    2:0 Porażka

  3. Przemek pisze:

    Wcale nie taka porażka. Oglądałem mecz i stwierdzam że analiza była jak najbardziej trafna, zabrakło jedynie skuteczności (to zabrzmiało jak komentarz polskiego trenera po większości meczów reprezentacji Polski :P) Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Dodaj komentarz