platne typy bukmacherskie
nowy-rok-typ-dnia

Trendy w zakładach bukmacherskich

Autor: Data: 31 grudnia 2013, Kategoria: Informacje,Podsumowania


Jutro rozpoczynamy nową inwestycję, którą jest rok 2014 w zakładach sportowych. Początkowy okres każdego roku zazwyczaj jest bardzo owocny, bo typerzy jak nigdy są skoncentrowani oraz zmotywowani zaczynając rok od zerowego stanu konta, dzięki czemu wyniki są bardzo pozytywne. Istnieją pewne trendy, przez które bukmacherzy mają większe zyski.
Najwięcej graczy zarabia w pierwszych 3 miesiącach roku a traci w sierpniu i grudniu.

Warto przejrzeć swoje wyniki z poprzednich lat i wyeliminować grę w miesiącach, w których szło najsłabiej albo w okresach najlepszych zwiększyć stawkę np. o 10% a w najgorszych zmniejszyć o 40%. Strategie są różne w zależności od stylu gry. Wielu graczy dzieli rok na 6 okresów, w których dwa to całkowita przerwa, dwa to okresy przygotowawcze gdzie stawki są niskie i pozostałe dwa to czas konkretnej gry, w której jest się gotowym mając duża przewagę nad bukmacherem w wielu aspektach.

Na zbliżający rok życzę wam zdrowia, dużo cierpliwości, rozwagi i szczęścia. Niech każdy postara się, aby ten rok w zakładach nie był zwykłą grą a inwestycją oraz poszukiwaniem ciekawych i skutecznych rozwiązań w grze.

Dodaj komentarz