platne typy bukmacherskie

Strategie gry w zakłady

O to moja strategia gry w zakłady bukmacherskie pod którą znajdziesz typy na tej stronie.

Korzystam z kilkunastu płatnych serwisów z typami, które podsyłają mi swoje propozycje oraz współpracuje z kilkoma analitykami na zasadzie wymiany najciekawszych informacji i spostrzeżeń – jest to moje narzędzie do przeglądnięcia całej oferty na dany dzień i wybrania najciekawszych spotkań, którymi warto się zainteresować.
Następnie owym propozycją przyglądam się osobiście bardzo dokładnie, po czym wybieram tą, którą zagram danego dnia.

Gram single jak i kupony ako składające się z dwóch oraz trzech pozycji na kuponie. Staram się grać jedynie kupony z minimalnym kursem 2.0 – niższe są mało opłacalne. Miesięcznie gram około 15-20 kuponów (dni z słabą ofertą w zakładach omijam). Zazwyczaj gram 1 kupon dziennie jednak zdarzają się podwójne i potrójne. Moja standardowa stawka na typ dnia to 100j. Dość często gram perełki za 200j jednak powoli z nich rezygnuję dostrzegając większy i bezpieczniejszy zysk w graniu płaska stawką +/- 30% lub zagranie za 100j i na live po wyższym kursie dogranie 20-30j, dzięki czemu stawiając za 130j mam taki sam zysk jak bym postawił za 200j przed meczem (oczywiście wszystko zależne jest od przebiegu spotkania, ale ten temat na inny artykuł, który pojawi się na tej stronie).

Typy pod tę strategie znajdziesz na tej stronie w dziale TYPY. Czasami do typów będę zamieszczał komentarz w dziale NEWSY/ANALIZY.

Zapraszam do obserwowania mojego sposobu gry. Nie jest on odkrywczy, bo być taki nie musi. Ważne, aby był skuteczny. W grze liczy się głównie psychologia gracza i strategia gry.

Dodaj komentarz