platne typy bukmacherskie
Informacja z TypDnia.pl

Strategia gry doświadczonych graczy

Autor: Data: 9 listopada 2013, Kategoria: Podsumowania


Obecny miesiąc to jak dotąd 5 kuponów przegranych i 2 wygrane. Każdy kupon stawiałem po 100 jednostek (przyjmując poglądowo 1j=1zł). Twardo trzymałem kurs kuponu na minimum 2.0
Stan konta po tych pierwszych 9 dniach miesiąca wynosi -202zł przy skuteczności typów 28%. Jak widać jest ona bardzo niska mimo przemyślanych typów. Uwidaczniają się tutaj zalety strategii gry, którą gram, bo to minus 202j to niewiele przy 5 porażkach i 2 wygranych grając płaską stawką 100j.
Jest to dopiero początek miesiąca, więc wszystko przed nami. Zachęcam do obserwowania mojej gry z tego względu, że pokazuję wam proste zasady, które naprawdę dają wymierny efekt roczny w zyskach przy dość małej skuteczności typów. Wystarczy, bowiem osiągnąć skuteczność 50% przy średnim kursie 2.2 aby w bezpieczny sposób osiągnąć spory zysk w zakładach bukmacherskich.
Dużym plusem tego stylu gry jest również obstawianie bardzo prawdopodobnych wyników meczy a nie szukanie niespodzianek po kursach 3 i wyżej.

Jest to strategia gry w zakłady bukmacherskie dla doświadczonych graczy, bo wymaga dyscypliny, cierpliwości i celu.

Zachęcam do dyskusji na temat tego sposobu gry. Jakie widzicie minusy?

Jedna odpowiedź do “Strategia gry doświadczonych graczy”

  1. doktorek pisze:

    Strategia prosta i skuteczna. Gram nią kilka lat i mogę potwierdzić, że się sprawdza. Tak jak piszesz warunkiem powodzenia jest dyscyplina, traktowanie tego jako inwestycji. Jeśli podejdzie się do gry w odpowiedni sposób to w najgorszym wypadku gdy rok naprawdę będzie fatalny to będziemy kilka drobnych do tyłu a szanse na zarobek są bardzo duże.

Dodaj komentarz