platne typy bukmacherskie

Psychologia gracza – Wstęp
Odbieranie porażek
Cel
Organizacja
Zasady

Psychologia gracza

Główną rolę u zawodowego gracza odgrywa jego psychika, która została ukształtowana przez wiele lat doświadczeń. Nie może on jednak opierać się ciągle na tych samych doświadczeniach. Musi ciągle ulepszać swój sposób myślenia i wprowadzać zmiany oraz ciągle sobie przypominać zasady, które obrał i cel, do którego zmierza. Należy przykładać dużą wagę do zagadnienia, jakim jest „psychologia gracza” po to by nasza inwestycja była pewna oraz abyśmy czuli , że nasze środki są bezpieczne. Na bieżąco każdy z nas musi udoskonalać swe myślenie oraz trzymać je krótko, aby nie zboczyć w złą drogę i nie utracić ciężko wypracowanych jednostek.

Wieloletnie doświadczenia w sposobie gry wspieramy udoskonalaniem naszej „psychologii gracza” za pomocą wielu kursów oraz książek. Mogę polecić książkę, która nie jednej osobie odmieniła życie a jest nią rewelacyjna książka Napoleona Hilla „Myśl i bogać się”, w której przedstawia swoje wieloletnie obserwacje i zdradza nam zasady ludzi sukcesu. Warto wydać 15EUR by ją mieć w swojej bibliotece domowej. Aby grać stale na wysokim poziomie kontrolując swoje emocje to takie książki czy kursy są doskonałym dopalaczem, którego nasza grupa używa. Ciągle każdy z nas udoskonala swoje myślenie, dzięki temu mamy przewagę nad bukmacherami, którzy tylko czyhają na chwilę słabości, w której gracz zacznie popełniać podstawowe błędy, których przyczyną jest szybka chęć odrobienia strat oraz zboczenie z ustalonej strategii, zarumienienie swojego celu oraz zasad, które do niego doprowadzają.

Sama strategia i typy nie wystarczą.

Wszyscy mówią o prawidłowym zarządzaniu kapitałem, strategii gry, ale gdy przychodzi co do czego, okazuje się, że strategia wymaga od nas tego, a my i tak robimy swoje w wyniku czego nasza inwestycja po raz kolejny jest totalną klapą a wszystko przez to, że nie trzymaliśmy się z góry ustalonych zasad, które są niezbędne do osiągnięcia celu. Jeśli tak macie postępować to od razu dajcie sobie spokój, bo w dłuższym okresie czasu oddajecie przez własną głupotę środki firmą bukmacherskim, które zarabiają właśnie na takich jak Ty a Wy tracicie nerwy/zdrowie!!!
Jedyną drogą do sukcesu jest wyznaczenie długoterminowego celu oraz strategii/zasad, która do niego doprowadzi.

Wielu ludzi na forach sportowych zadaje pytanie czy można i w jaki sposób zarabiać u bukmachera. Odpowiadam: MOŻNA a sposób jak jest powszechnie znany każdemu i opisany w artykułach na stronie www.TypDnia.pl Zatem jeśli jest to wiadome powszechnie to czemu na zakładach sportowych osiąga zyski zaledwie 2% grających? Odpowiedz każdy zna i oparta jest na braku cierpliwości, chęci odegrania się, nie trzymaniu zasad, które nakłada na nas strategia itd. (wszystko zostanie opisane na bieżąco na naszej stronie TypDnia.pl) .

Jedna odpowiedź do “Psychologia”

  1. Janusz pisze:

    Strategia jest prosta – nie ma typow pewniakow !! nigdy nie graj ! bo musze sie odegrac ! to 1 krok do spadniecia na dno , by wygrac z bukmacherem , poswiecam kilkanascie godzin w tygodniu , kazdy ma prawo grac za stawke ?? i tu jest problem ? jaka ? ja gram , stawka zalezy od danych meczy , 10 kuponow od 5 zl do 100 zl – podstawa to 20 zl , reszta to tylko tz koszty , grajacy wiedza co to koszty , pierwszy kupon ligi Angielskiej wyslalem w totolotku 40 lat temu , gram do dzisiaj – zapamietejcie – nigdy nie grajcie w pieniadze – np . zagram za 500 wygram ?? strategia grania polega na tym , by zagrac za 20 zl i wygrac 500 zl typowanie jest to ! raz na wozie – raz pod wozem – myslenie daje zysk – powodzenia..
    Janusz

Dodaj komentarz