platne typy bukmacherskie

Psychologia gracza – Wstęp
Odbieranie porażek
Cel
Organizacja
Zasady

Zdawaj sobie sprawę z tego, czego chcesz.

Skupienie i koncentracja. Skupienie oznacza zdawanie sobie sprawy z tego, czego się chce, obranie swojego celu (oczekiwanego zysku kwartalnego, pół rocznego, rocznego), a koncentracja to dyscyplina i siła woli do poruszania się w jednym kierunku aż do końca, twarde trzymanie się swojej strategii, która doprowadzi do sukcesu w dłuższym okresie czasu o ile będziesz się jej trzymał. Masz się jej trzymać mimo wszystko a gwarantuję Ci, że osiągniesz sukces! Może nie za pierwszym razem, ale gdy nabierzesz doświadczenia. Umiejętność koncentracji jest podstawową cechą zawodowego gracza. Osiągniecie celu, czyli oczekiwany zysk całoroczny wymaga pełnej koncentracji od początku aż do końca. W żadnym momencie gry nie możesz próbować szybko się odegrać. Pamiętaj, że porażki są i będą! Musisz umieć obracać je by czyniły dla Ciebie dobro w postaci doświadczenia, dzięki któremu w przyszłości zarobisz dużo więcej niż akurat teraz mógł byś zarobić.

Ważna jest umiejętność połączenia długoterminowej wizji z krótkoterminowym skupieniem na każdym dniu gry. Musisz mieć ogólną wizję tego, dokąd dążysz i jednocześnie skupiać się na tym, co w tej chwili możesz zrobić, by przyczynić się do realizacji tej wizji. Te dwie rzeczy to długoterminowe skupienie na celach i krótkoterminowe skupienie na dzisiejszych zadaniach, które nakłada na nas obrana strategia oraz styl gry.

Strategia wymaga samokontroli i panowania nad sobą. Wymaga samodyscypliny!

Podstawą jest kontrola

Jeśli kontrolujemy nasz umysł i nasze emocje, kontrolujemy siebie i naszą inwestycje, która staje się być pewną.

Kluczem do sukcesu jest samodyscyplina, przez którą rozumie się zdolność kontrolowania samego siebie, w tym przede wszystkich swoich emocji i myśli. Samodyscyplina jest konieczna, aby wykształcić i utrzymać w sobie pozytywną postawę umysłową oraz zmierzać w kierunku obranego celu. Brak samodyscypliny oznacza klęskę w walce, upadek w postaci bezmyślnego zakładu.

Dodaj komentarz