platne typy bukmacherskie
derry

Perełka Bohemians – Derry City 27.09.2013

Autor: Data: 27 września 2013, Kategoria: Typy bukmacherskie


Przejrzałem dzisiejsze propozycje na forach bukmacherskich oraz renomowanych płatnych serwisach z typami i najciekawszą opcją dnia dzisiejszego, którą popieram całkowicie jest wygrana Derry City.
Dzisiejsi goście w ostatnich tygodniach sporo kombinowali z wynikami aby zarobić pieniądze, którym im brakuje od dawna. Najbardziej wyraźnym przekrętem z ich strony był remis pucharowy z amatorami po to aby powtórzyć spotkanie i zgarnąć kolejną kasę za bilety. W lidze też grają pod swoich przyjaciół mając pewnie z tego względu jakieś korzyści – to są moje obserwacje.
Dzisiaj w końcu rozegrają spotkanie na którym im zależy. Kibice powoli się buntują. Nie chcą oglądać porażek, które Derry funduje im ostatnimi czasy. Mobilizacja w klubie jest duża aby to zmienić – strach przed utratą wielu wpływów z biletów.
Bohemioans do ich ulubieńców nie należy dlatego ważna jest tutaj wygrana po którą wielu kibiców Derry specjalnie jedzie.
Nie przeglądałem braków u gospodarzy bo wybierając perełkę na Derry zakładam optymalny skład przeciwnika z którym typowany klub ma sobie poradzić.

Perełka
Data: 27.09.2013 20:45
Spotkanie: Bohemians – Derry City
Typ: 2
Kurs: 2.08

Jedna odpowiedź do “Perełka Bohemians – Derry City 27.09.2013”

  1. typdnia pisze:

    2:0 Porażka

Dodaj komentarz