platne typy bukmacherskie

O nas - co robi nasza aplikacja

"Typ dnia - Skuteczne prognozy sportowe" to aplikacja internetowa oparta o uczący się algorytm rozwijana przez naszą grupe. Jej celem jest optymalny wybór prognozy sportowej na dany dzień, zarządzanie strategią nastawioną na yield 20% w skali roku i odporność na czarne serie.

Program wspomaga analityków w trafnym i skutecznym prognozowaniu wyników meczy. Nie jest on automatem. Typy wprowadzane są przez naszych typerów. Algorytm je sprawdza i wybiera najkorzystniejszy. Typ dnia jest wynikiem działania naszej aplikacji. Działanie programu pozwala wyeliminować czynnik ludzki, zniwelować stres oraz wprowadzić wiele matematyki w prognozowanie wyników sportowych, która optymalizuje wykorzystywanie naszych prognoz w grze u bukmachera. Algorytm i oprogramowanie są na bieżąco udoskonalane i rozwijane przez programistów.

Responsive image

Dla kogo?

Nasz produkt skierowany jest dla klienta wymagającego, inwestującego, zainteresowanego zwiększeniem bezpieczeństwa oraz chcącego zaoszczędzić czas i nerwy mając sprawdzony algorytm i aplikacje z niego korzystającą.

Strategia

Gdy scharakteryzujemy szczegółowo cel, dla którego powstaje nasza strategia, przeanalizujemy możliwości, zarysujemy plany, oczekiwania i ramy czasowe, układamy wówczas plan, który ma skutecznie wspierać realizację celów krótko- i długoterminowego w naszej aplikacji.

Ważnym aspektem jest dla nas projektowanie działań wdrażających, inicjujących obowiązywanie strategii. Nasza strategia zakłada osiągnięcie pewnych celów i czasu, w którym powinno się to wydarzyć. Dzięki temu możemy monitorować skuteczność prowadzonych działań by raportować je naszym klientom. Każdy z celów ma określone minimalne warunki, których spełnienie umożliwia weryfikację skuteczności.

Strategia nie jest awangardowym dodatkiem, ona jest podstawą, gwarantem bezpieczeństwa i kontroli w działaniach rozwijających skuteczność aplikacji. Dla naszego programu jest ona tworzona przez praktyków oraz przez wyspecjalizowane oprogramowanie wpierające decyzje. Nasz autorskim algorytmem, doskonale uzupełnia wiedzę i doświadczenie analityków z niej korzystających.

Rozliczanie skuteczności

W aplikacji każdy typ dnia rozliczamy płaską stawką 100j po kursie wystawianym przez bukmachera. Naszym celem jest bezpieczne osiągniecie yield 20% w skali roku.

W ciągu miesiąca pojawia się średnio 30 typów. Zazwyczaj jest to 1 typ dziennie. Każdy rozliczany zawsze po 100j. Typy pojawiają się na kilka godzin przed spotkaniem (minimum 5h). Najczęściej do godziny 12.

Średni kurs typów w miesiącu jak i w roku będzie wynosił powyżej 2.0. Jest to jeden z warunków naszego algorytmu, który został już sprawdzony przez wielu graczy odnoszących świetne wyniki.