platne typy bukmacherskie

Start 2 etapu. Podsumowanie dotychczasowej gry.

Autor: Data: 5 sierpnia 2016, Kategoria: Informacje,Podsumowania


Wczorajszym wygranym zakładem ukończyliśmy pierwszy etap naszej gry. Według założeń przekroczyliśmy 20% zysku z kapitału początkowego 440j. Zysk wyniósł 93j i zajęło nam to prawie miesiąc. Graliśmy ten etap od 6 lipca. Wszystko poszło zatem zgodnie z planem. Wchodząc do drugiego etapu dorzucamy do całego obecnie posiadanego stanu konta kolejne 440j. Mamy zatem obecnie na grę 973j.

TypDnia.pl – Skuteczne prognozy sportowe 2.0

Autor: Data: 5 lipca 2016, Kategoria: Informacje


plan_typdnia

Przez ostatnie miesiące znacząco przeprogramowany został program ‚TypDnia.pl – Skuteczne prognozy sportowe’. Zmieniony został również algorytm. Obecnym celem jest osiągnięcie 20% zysku z prognoz w jednym etapie gry. W każdym etapie zmieniana jest stawka. Rozpoczynamy oficjalne uruchomienie aplikacji w wersji 2.0 dnia 6 lipca 2016 roku. Typy będą dostępne zupełnie za darmo na tej stronie.

Typy bukmacherskie z naszego algorytmu.

Autor: Data: 15 lutego 2015, Kategoria: Informacje,Podsumowania


Ostatnie 35 typy bukmacherskie zagrane w ciągu poprzednich 30 dni trwania projektu w którym na stronie typdnia.pl pojawiają się prognozy sportowe zwane ‘typ dnia’ wybrane przez nasz algorytm na podstawie typów analityków sportowych biorących udział w projekcie odniosły zamierzony efekt. Osiągnęliśmy zysk w wysokości 712,3 jednostek przy yield +21.6% . Jest to świetny rezultat. Strategia i założenia algorytmu sprawdziły się w pierwszym okresie naszej gry. Podczas tego miesiąca otrzymaliśmy wiele zgłoszeń o błędach oraz propozycjach poprawek w funkcjonowaniu serwisu. Dokonaliśmy tych zmian by wygodniej naszym użytkownikom było korzystać z naszego serwisu.

Informacje organizacyjne

Autor: Data: 21 stycznia 2015, Kategoria: Informacje


W serwisie TypDnia.pl będą pojawiać się typy, które na dany dzień przygotowałem. Są to prognozy wybrane przez analityka, które spełniają wymogi algorytmu. Ma on na celu umożliwić skuteczne odnoszenie zysków z gry u bukmachera. Dążę do tego aby był jak najbardziej skuteczny i optymalny na daną chwilę. Każdy typ grany jest płaską stawką 100j. Tak też rozliczany jest w archiwum w sekcji bilans gry. Cel nie opiera się na 1 czy 2 miesiącach lecz minimum na kwartale. Ogólny cel w algorytmie ustawiony jest na cały rok. Analizuję na bieżąco poczynania i poprawiam błędy udoskonalając strategię i algorytm, który się na niej opiera.

27.04.2014 13:45 Thun – St. Gallen

Autor: Data: 27 kwietnia 2014, Kategoria: Typy bukmacherskie


pilka

27.04.2014 13:45
Thun – St. Gallen 1

Otrzymaliśmy informacje od znajomego z Szwajcarii, który jest bliski klubowi St.Gallen o tym, że do dzisiejszego spotkania podchodzą z dużymi problemami i o chociażby remis będzie im bardzo trudno. Warto przyjrzeć się temu spotkaniu.