platne typy bukmacherskie
bet365-zamknij-zaklad

bet365 cashback, zamknięcie zakładu przed czasem

Autor: Data: 29 listopada 2013, Kategoria: Informacje


Firma bukmacherska bet365 wprowadziła bardzo fajną opcję zamknięcia zakładu „zamknij zakład”, która pozwala nam wyjść z zakładu za proponowaną kwotę przed jego rozpoczęciem i w trakcie jego trwania. Opcja dostępna jest zarówno dla zakładów przedmeczowych jak i live.
W przykładzie widzimy dwa kupony przedmeczowe. W zaczerwienionym przykładzie z racji spadków kursu na naszą opcję proponowana kwota wycofania się z zakładu to 110zł przy stawce 100zł czyli bez wchodzenia w zakład możemy się wycofać i odnieść zysk 10%. Jeśli kursy rosną na nasz typ to proponowana kwota wycofania się z zakładu spada. Tak samo dzieje się na live.
Sprawdzoną opcją na live jest wycofywanie się z zakładu który wchodzi w 90minucie meczu piłki nożnej. Proponowana kwota jest nie wiele większa od pełnej wygranej a oszczędzamy sobie rozczarowań z bramek w doliczonym czasie meczu.
Rozwiązań i strategi jest wiele.

3 odpowiedzi na “bet365 cashback, zamknięcie zakładu przed czasem”

 1. Cieniu pisze:

  Nie, raczej to działa gdy zakład ma szansę na wygraną ale Ty nie chcesz sie stresować i możesz dać aby zamknąć wcxeśniej.

 2. doktore pisze:

  Teoretycznie się da ale przy stawce 100zł na gospodarza w granicach 85 minucie przy wyniku remisowym otrzymamy propozycję zwrotu w granicach 10-15zł co jest raczej nie opłacalne.
  Lepsze zastosowanie to ma gdy zakład nam wchodzi i nie chcesz ryzykować ostatnich kilku minut spotkania. Możesz wtedy zgarnąć kwotę jaką Ci proponują. W unibet ta opcja jest od dawna.

 3. jojo pisze:

  Jest do dobry system, dla tych co się nie lubią stresować. Mam przykład mojego zakłady do wygrania ok. 55zł i w 80minucie meczu zakończyłem zakład wygrywając 50zł. A w doliczonym czasie gry drużyna przeciwna strzeliła gola, kupon by mi nie siadł. Więc to akurat był dobry manewr.

Dodaj komentarz