platne typy bukmacherskie
Informacja z TypDnia.pl

Analiza do podanego typu dnia z 23.01.2014

Autor: Data: 24 stycznia 2014, Kategoria: Podsumowania


W południe typ z analizą został zamieszczony w płatnej strefie dla osób, które wykupiły abonament na luty. Na ponad 2h przed spotkaniem typ został również zamieszczony na forum oraz facebooku. Poniżej analiza jaką otrzymały w południe osoby posiadające abonament na luty:

Fluminense – Bonsucesso(+1.5) 2 2.12

Walka w drugiej kolejce Campeonato Carioca pomiędzy Fluminense a Bonsucesso zapowiada się bardzo ciekawie z tego względu, że bukmacherzy stawiają na straconej pozycji zespół gości, co jest błędem – wystawiają na nich porażkę kurs ponad 12. Po stronie Bonsucesso stoi wiele atutów, z których skorzystają. Błąd bukmacherów polega na złym oszacowaniu szans w początkowej fazie rozgrywek.
Typ na Fluminense -1.5 jest bardzo popularną opcją w sieci i dużym błędem, bo opcja całkowicie nie opłacalna, nie pokrywająca swojego ryzyka w przestrzeni czasu. Jest on również nakręcany tym razem spadkami kursów w tym kierunku. Piszemy tym razem, bo bukmacherzy stosują również zawyżanie kursu na zespół, który jest faworytem, ale mają informacje, że nie powinien wygrać tym razem. Zawyżają kurs, aby zachęcić nim typerów, którzy źle oszacują szanse a skusi ich pozornie atrakcyjny kurs na zdecydowanego faworyta. Typując spotkania powinniśmy o takich rzeczach wiedzieć, bo inaczej bukmacher będzie sterował naszymi umysłami, co jest popularne w dobie informacji.

W tym spotkaniu na trybunach będzie 55% kibiców gospodarzy i 45% kibiców gości (potwierdzona informacja z forum klubowego Bonsucesso) zatem siły można powiedzieć, że równe.
Gospodarze dzisiejszego dnia obchodzić będą kilka sentymentalnych uroczystości, które znacząco odwracają uwagę od wyniku. W prasie jak i w śród kibiców więcej mówi się o nich niż o przygotowaniach do pojedynku. Goście zaś mobilizują się na całego, aby osiągnąć dobry wynik, bo rywal jest bardzo utytułowany i jest to szansa, aby się pokazać z najlepszej strony.
Fluminense borykało się z poważnymi problemami kadrowymi, z których powoli wychodzą jednak nie można się spodziewać, że zatrybi od zaraz jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Mając ten fakt na uwadze dajemy kolejne punkty typowi na Bonsucesso, dzięki którym wygląda coraz bardziej prawdopodobnie.

Według naszych informacji i ustaleń spotkanie będzie wyrównane, dlatego zagramy bardzo atrakcyjny kurs 2.12 na Bonsucesso, że nie przegra tego spotkania więcej niż 1 bramką. Spodziewamy się meczu do jednej bramki stąd taki typ.

Jedna odpowiedź do “Analiza do podanego typu dnia z 23.01.2014”

  1. Korek pisze:

    Fajnie wszedł. Dzięki! Będzie na abonament za luty 😛

Dodaj komentarz