platne typy bukmacherskie
lupa

24-25.01.2014 Przegląd wyników (część 1)

Autor: Data: 25 stycznia 2014, Kategoria: Podsumowania


24-25.01.2014 Przegląd wyników w poszukiwaniu okazji kursowych na zbliżające się kolejki – wybrane zapiski naszego analityka sportowego.

Freiburg 3-2 Leverkusen
Leverkusen rozegrało dobre spotkanie, w którym brakło im szczęścia. 1 połowa była super. Chcieli szybko ustawić wynik meczu, aby w końcu przełamać złą passe.
W drugiej połowie również grali lepiej jednak mnóstwo szczęścia po stronie gospodarzy.

Kolejne spotkanie rozegrają z Stuttgart na własnym boisku. Jest to zespół w kryzysie.
Warto będzie pomyśleć nad zagraniem na Leverkusenn w tym spotkaniu. Czwarty mecz z stratą pkt będzie mega niespodzianką. Dobrą opcją będzie ich prowadzenie do połowy spotkania.

Palermo 0-0 Modena
Modena mimo poważnego kryzysu i problemów kadrowych wywalczyła remis murując swoją bramkę. Jest to spora niespodzianka, bo gra im się nie układała kompletnie. Warto w kolejnym ich spotkaniu szukać x2 w stronę rywala.

Sittard 1-2 Den Bosch
Czerwoną kartkę w spotkaniu otrzymał Vlug, ważny zawodnik zespołu Sittard. Po jego stracie gra się posypała. W kolejnym wyjazdowym spotkaniu z Graafschap będzie im trudno o jakikolwiek punkt.
Warto będzie przyjrzeć się opcji na wygraną Graafschap.01.02.2014

Den Bosh i Venlo walczą o wygrania periodu! Będą chcieli za wszelką cenę wygrać najbliższe spotkanie. Warto będzie pomyśleć coś w stronę Venlo, bo są bardzo mocni na własnym terenie. Do tego dojdzie motywacja na maxa, więc będzie ciekawa opcja.

Red Star 1-0 Vannes
Vannes przegrało, ale grało świetnie (niedawno się wzmocnili, więc powoli wszystko zatrybi). Potwierdzili dobrą dyspozycję. Kolejne spotkanie z Pont Du Gard na własnym terenie powinni wygrać. Warto będzie się temu przyjrzeć. 31.01.2014

Regensburg 1-1 Duisburg
Duisburg mimo poważnych braków kadrowych zremisował z silnym na własnym boisku Regensburg, które miało do dyspozycji optymalny skład. Jeśli kłopoty kadrowe Duisburg nadal się utrzymają to warto będzie pograć w kierunku Leipzig 01.02.2014 bo długo okrojonym składem nie pograją na dobrym poziomie.

Dodaj komentarz